İnsan Kaynakları

You are here:

Referanslar

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI
Ak Taşımacılık Turizm insan kaynakları yönetim anlayışı, vizyon ve değerleri doğrultusunda organizasyonunu sürekli geliştirmek, en yüksek standartlardaki etkinliği sağlamak için takımların yetkinliğini artırmak, yetenekli, işe odaklı bireyleri şirket bünyesine almak, geliştirmek ve onları elde tutmaktır.


Ak Taşımacılık Turizm hedeflerine ulaşmasını sağlayacak en önemli değer, sahip olduğu “insan kaynağıdır”. Bu nedenle, insan kaynaklarının temel politikası; çalışanların motivasyonunu ve tatminini, yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesini, sürekli geliştirilmesini ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak ortak bir şirket kültürü oluşturmaktır.

İnsan Kaynaklarının Misyonu:
Taşımacılık sektöründe öncü bir kuruluş olan Ak Taşımacılık Turizm çalışanlarının bireysel ve profesyonel gelişimlerini tamamlamaları için her türlü fırsatı yaratır. İnsan Kaynakları’nın misyonu, alanında üstün nitelikli çalışanlar için en çok tercih edilen şirket olmasını sağlamaktır.

İnsan Kaynaklarının Vizyonu:
Çalışanlarımıza heyecan ve gurur veren bir çalışma ortamı yaratarak, şirketimizin sürekli başarısında en büyük etken olan çalışan memnuniyetinin devamlılığını sağlamak; müşteri odaklı, topluma karşı sorumlu ve etik değerlere önem veren, daima kazanmayı hedefleyen şirketimizin yüksek nitelikli çalışanlarının bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirip; potansiyellerini ortaya çıkarıp, sürekli üstün performans göstermelerini sağlayarak, sektöründe en çok tercih edilen şirket olmak ve bu konumu korumaktır.