Öğrenci Taşımacılığı

You are here:

Öğrenci Taşımacılığı

Ulaşım sektöründe Öğrenci Taşımacılığı özel sorumluluktur. Bu sorumluluğun bilincinden olan firmamız, çocuklarımızın güvenli bir şekilde ulaşımını her şeyden önde tutmaktadır. Çocuklarımızın güvenliği okul öncesi ve okul sonrası teminat altına almak Ak Taşımacılık Turizm için ulaşım sektörüne yapılan en önemli hizmetlerden biridir.
Eğitim kurumlarının yöneticileri ve değerli öğrencilerimizin ebeveynleri ile birlikte koordineli olarak standartlar ve sistemler doğrultusunda öğrenci taşımacılığı hizmetini en üstün kalite anlayışı ile sunmak amacındayız.
Servis araçlarımız, yasal olarak belirlenmiş donanımlara sahip olduğu gibi ayrıca Akıllı Araç Takip Sistemlerine de sahiptir.
Servis araç sürücülerimiz, öğrenci servis standartlarının gerektirdiği eğitimleri almış ve diğer yasal belgelere sahip vizyonu yüksek kişiler arasından seçilmektedir.
Rehberlerimiz belirli kriterler doğrultusunda özenle işe alınmakta ve kendilerine öğrenci servis standartlarının gerektirdiği her çeşit eğitim verilmektedir.